Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Středočeský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Pronájem domů Praha-západ

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Pronájem rodinného domu 155 m2 U Mokřadu, Klecany Pronájem rodinného domu 155 m2 U Mokřadu, Klecany Pronájem rodinného domu 155 m2 U Mokřadu, Klecany Pronájem rodinného domu 155 m2 U Mokřadu, Klecany Pronájem rodinného domu 155 m2 U Mokřadu, Klecany Pronájem rodinného domu 155 m2 U Mokřadu, Klecany Pronájem rodinného domu 155 m2 U Mokřadu, Klecany Pronájem rodinného domu 155 m2 U Mokřadu, Klecany Pronájem rodinného domu 155 m2 U Mokřadu, Klecany Pronájem rodinného domu 155 m2 U Mokřadu, Klecany Pronájem rodinného domu 155 m2 U Mokřadu, Klecany Pronájem rodinného domu 155 m2 U Mokřadu, Klecany Pronájem rodinného domu 155 m2 U Mokřadu, Klecany Pronájem rodinného domu 155 m2 U Mokřadu, Klecany Pronájem rodinného domu 155 m2 U Mokřadu, Klecany Pronájem rodinného domu 155 m2 U Mokřadu, Klecany

Pronájem rodinného domu 155 m2 U Mokřadu, Klecany

Užitná plocha:155 m2 Pokojů: 4

Představte si prostorný, prosvětlený dům o rozloze 155 m2 v novostavbě z roku 2021. Z každého okna v domě vidíte do zeleně, Vaše dítko si hraje na trávníku na zahradě a Vy pijete kávu na terase. Dům sestává z obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ze kterého se vchází přímo na terasy umístěné na zahrady orientované na jih a západ, prostorné předsíně, koupelny s toaletou a sprchovým koutem v přízemí. V patře se nachází tři samostatné ložnice, koupelna s toaletou a vanou a technická místnost s pračkou a sušičkou. Byt je částečně zařízen nadstandardním nábytkem, kuchyň je plně vybavena vestavěnými spotřebiči. Vybavení bytu zahrnuje kuchyň, prostornou sedačku a vestavěné skříně v předsíni a jedné z ložnic. Součástí domu je garáž, před domem dostatek prostoru pro další vůz. Topení a ohřev vody je obstarán plynovým kotlem. Dům stojí na soukromém pozemku se zahradou 365 m2. V blízkosti je kompletní občanská vybavenost - MŠ a ZŠ v blízkosti, sportoviště a sportovní kluby, restaurace, pošta, lékařské středisko, zastávka MHD, dětské hřiště, krásné prostředí plné zeleně. Výborná dopravní dostupnost do Prahy (bus – 14 minut ke stanici metra Kobylisy). Dům je k nastěhování od 15. 8. 2022, nebo dle dohody.

Více informací

38 000 Kč

Pronájem chaty 71 m2, Lysá nad Labem Pronájem chaty 71 m2, Lysá nad Labem Pronájem chaty 71 m2, Lysá nad Labem Pronájem chaty 71 m2, Lysá nad Labem Pronájem chaty 71 m2, Lysá nad Labem Pronájem chaty 71 m2, Lysá nad Labem Pronájem chaty 71 m2, Lysá nad Labem Pronájem chaty 71 m2, Lysá nad Labem Pronájem chaty 71 m2, Lysá nad Labem Pronájem chaty 71 m2, Lysá nad Labem Pronájem chaty 71 m2, Lysá nad Labem Pronájem chaty 71 m2, Lysá nad Labem Pronájem chaty 71 m2, Lysá nad Labem Pronájem chaty 71 m2, Lysá nad Labem Pronájem chaty 71 m2, Lysá nad Labem Pronájem chaty 71 m2, Lysá nad Labem Pronájem chaty 71 m2, Lysá nad Labem Pronájem chaty 71 m2, Lysá nad Labem

Sleva

Pronájem chaty 71 m2, Lysá nad Labem

Užitná plocha:71 m2 Pokojů: 3

Nastěhujte se do klidného a pohodlného zděného domku obklopeného vzrostlými stromy u Lysé nad Labem. Pokud chcete žít v těsné blízkosti přírody, ale ne na samotě a ne daleko od Prahy, pak jsou tyto řádky určeny přímo Vám. Nemusíte si dělat starosti ani o své pohodlí, dům prošel v minulém roce celkovou rekonstrukcí a je kompletně vybaven. K dispozici je Vám zahrada nabízející dostatek prostoru i soukromí. V domě je plně vybavená kuchyň a tři prostorné pokoje. V technické místnosti je dostatek prostoru na uskladnění Vašich věcí. Oblast Lysé nad Labem nabízí nespočet možností trávení volného času, ať už jsou to procházky, turistika nebo sport. Do Prahy se dostanete cca za 30 minut autem nebo vlakem. Nenechte si ujít tuto příležitost a zajistěte si jedinečné celoroční bydlení či oblíbené místo, kde trávit víkend.

Více informací

22 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.