Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

Zajímavé
projekty

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Hlavní město Praha:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Pronájem domů Praha 1

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves

Pronájem rodinného domu 298 m2 Praha Uhříněves

Užitná plocha:298 m2 Pokojů: 5 a více

Pronájem RD (ev. PRODEJ možný později) po rozsáhlé rekonstrukci z 10/2017, s garáží, parkovacím stáním a zimní zahradou. Jedná se o samostatně stojící dvojdům. Brankou a zakrytou pergolou vstoupíte do vytápěného zádveří s vestavěnou skříní. V přízemí je umístěna kuchyň s jídelním koutem, WC, hala a prosvětlený obývací pokoj s krbem a prosklenými dveřmi. Odtud vstoupíte francouzským oknem do prosklené zimní zahrady (dvojsklo) a následně posuvnými dveřmi do okrasné venkovní zahrady s prostorem na grilování. Z haly vedou schody do sklepa, kde je technická místnost s plynovým kondezačním kotlem, zádobníkem na teplou vodu a prostorem pro pračku, sklep na potraviny a místnost, kterou lze využít jako pracovnu, tělocvičnu, skladovací prostor. Dále z haly vede schodiště z masivu do chodby v podkroví. Odsud je přístup do tří samostatných ložnic a koupelny s WC a sprchovým koutem. Po točitých schodech vystoupíte do zrekonstruovaného prostoru půdy, která sloužila jako herna pro děti. Dřevěná okna s dvojskly jsou v přízemí kryta bezpečnostními předokenními hliníkovými žaluziemi, stropní ještě sítí proti hmyzu a stínící roletou. Příjemnou teplotu v pokojích udržují klimatizační jednotky. Na podlahách plovoucí podlaha, ve sklepě zateplené linoleum, v koupelnách a chodbě dlažba. Zalévání zahrady usnadňuje sací čerpadlo, které čerpá splaškovou vodu z nádrže v prostoru předzahrádky ( 8 m3). Parkovací místo s posuvnými vraty je na elektrický pohon. Náklady na provoz cca 5000,- Kč (elektřina, voda plyn). Lékaři, pošta, škola, školka, obchodní centrum s množstvím obchodů a marketů je v dosahu 5 min autem. Doprava PID směr metro Háje, Petrovice, Horní Měcholupy, autem s napojením na D1 v Čestlicích . Vybavení volně stojící v domě není podmínkou pronájmu domu a lze je vystěhovat. Kauce dvouměsíční nájemné.

Více informací

35 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.