Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Jihočeský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka STAVBA:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka PATRO: od
do

šipka VLASTNICTVÍ:

šipka OSTATNÍ:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Pronájem bytů Prachatice

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice

Pronájem bytu 2+kk 61 m2 Ledenická, České Budějovice

Užitná plocha: 61 m2 Číslo podlaží: 2

Suché Vrbné je městskou čtvrtí Českých Budějovic. Kdysi to bývala malá vesnička, dnes dobře vystavěná část Českých Budějovic s veškerou občanskou vybaveností. Cítíte se zde spíše jako na venkově a přitom do centra je nedaleko. Zajímavostí je rybník Hliník, vzdálený 1,3 Km od bytu, kde se dá dobře v létě koupat a v zimě bruslit a je to vhodný typ na procházky. V této době mnoho lidí směřuje k bydlení v pronájmu. Proto i my vám nabízíme úplně nový zděný byt 2+kk, v úplně novém bytovém domě v Ledenické ulici, vzdálené 500 metrů od náměstí. Velice dobře řešený byt se nachází ve 2. patře bytového domu s výtahem. Vstoupíme do chodby s vestavěnou sestavou a již jsme v hlavní obytné části s kompletně vybavenou kuchyňskou linkou s barovým stolkem a židlemi, vinotékou, lednicí s mrazákem, sklokeramickou varnou deskou, elektrickou troubou, digestoří, myčkou, dřezem s baterií a dávkovačem saponátu. Je zde Smart TV, internet, Wi-Fi. Navazující balkon vás úplně nadchne a již zde pracuje fantazie a představa, jak zde snídáte, obědváte atd. Z chodby také vstupujeme na samostatnou toaletu vybavenou také bidetovou sprškou. V útulné koupelně se sprchovým koutem je umístěná pračka a sušička. V ložnici, která je na severní stranu, je lůžko s úložným prostorem a velice dobře řešená vestavěná šatní skříň. V celém bytě je podlahové topení s vlastními termostaty pro každou místnost. V horkých dnech vás budou chránit elektrické předokenní žaluzie. K bytu náleží parkovací místo na uzavřeném dvoře u domu. Také sklepní kóje je součástí bytu. Dlouhodobý pronájem bytu bude vítán. Vhodné pro páry, či jednotlivce, pro nekuřáky a bez domácích mazlíčků. V této nejisté době, plné zdražování, majitel garantuje výši nájmu po dobu 2 let a poté bude výše nájmu k jednání a je možné, že zůstane beze změny, záleží na situaci. Nájemné činí 18 500,-Kč/měsíčně. Náklady spojené s užíváním bytu jsou zálohy na služby ve výši 2 758,-Kč/měsíčně. Elektřina se převádí na nájemce a výše zálohy je 1 200,-Kč/měsíčně, kauce je 37 000,-Kč. Internet hradí majitel. Byt je ihned k dispozici. Doporučujeme !!!

Více informací

18 500 Kč

Pronájem bytu 2+kk 44 m2 náměstí Svobody, Volyně Pronájem bytu 2+kk 44 m2 náměstí Svobody, Volyně Pronájem bytu 2+kk 44 m2 náměstí Svobody, Volyně Pronájem bytu 2+kk 44 m2 náměstí Svobody, Volyně Pronájem bytu 2+kk 44 m2 náměstí Svobody, Volyně Pronájem bytu 2+kk 44 m2 náměstí Svobody, Volyně Pronájem bytu 2+kk 44 m2 náměstí Svobody, Volyně

Pronájem bytu 2+kk 44 m2 náměstí Svobody, Volyně

Užitná plocha: 44 m2 Číslo podlaží: 2

Volyně - brána Šumavy. Máme tu čest Vám nyní nabídnout klidný tichý byt v samotném centru tohoto města na hlavním tahu Strakonice - Vimperk - Passau. Stávající nájemkyně z bytu odchází, takže byt na 2. nadzemním podlaží bude k nastěhování od 1. září 2022. Nábytek na fotografiích berte jen jako dekorační, byt bude k tomuto datu až na kuchyňskou linku vyklizen. Plánované nájemné činí pouhých 5000,- Kč měsíčně plus reálné poplatky za vodu, elektřinu a plyn. Byt se nachází v památkové zóně historické zástavby města Volyně, v ložnici jsou dvě slunná okna a v kuchyni jižním směrem další jedno okno do ulice. Podlahy jsou nově zrekonstruovány, zázemí kompletní, k příslušenství patří WC s umyvadlem a koupelna se sprchovým koutem a rovněž umyvadlem. Celková plocha bytu činí 44,8 m2. Za zmínku stojí večerka, která je ve stejném domě. Tímto Vás srdečně zvu na prohlídku tohoto krásného bytu.

Více informací

5 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.

Sháníte pronájem bytu v Prachaticích. Jihočeský kraj má rozhodně co nabídnout, vyberte si příjemné bydlení podle vašich představ. U nás najdete pravidelně aktualizované nabídky nemovitostí k pronájmu. Chtěli byste raději koupit byt? V této lokalitě nabízíme i prodej bytů.