Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Jihočeský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka PLOCHA POZEMKU: od  m²
do  m²
šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Prodej pozemků České Budějovice

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej zahrady 336 m2, Zdíkov Prodej zahrady 336 m2, Zdíkov Prodej zahrady 336 m2, Zdíkov

Prodej zahrady 336 m2, Zdíkov

Plocha celková : 336 m2

Nabízíme k prodeji zahradu na Šumavě, v obci Hodonín u Zdíkova, orientovaná na jihozápadní stranu. Zahrada na okraji obce, klidné místo. Přístupová cesta asfaltová ve vlastnictví obce. Pozemek je možné napojit na elektrickou síť. Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se na nás můžete spolehnout.

Více informací

Info o ceně u RK

Prodej louky 6392 m2, Čestice Prodej louky 6392 m2, Čestice Prodej louky 6392 m2, Čestice Prodej louky 6392 m2, Čestice Prodej louky 6392 m2, Čestice Prodej louky 6392 m2, Čestice Prodej louky 6392 m2, Čestice Prodej louky 6392 m2, Čestice Prodej louky 6392 m2, Čestice Prodej louky 6392 m2, Čestice

Prodej louky 6392 m2, Čestice

Plocha celková : 6392 m2

Nabízíme k prodeji Sluncem zalitou louku v katastru obce Krušlov. Tato louka má celkovou rozlohu 6 392 m2. Z daného pozemku je překrásný výhled do okolí viz. přiložené fotografie. Jsou vidět Strakonice jako na dlani, Kbýl, Písecké hory i Brdy. Nad pozemkem je vedení 22 kV s ochranným pásmem 10 metrů a sloupy vzdušného vedení se nacházejí na hranici pozemku 749. Lze z něho táhnout přípojku nízkého napětí skrze transformátor. Dle platného územního plánu se jedná o plochu zemědělskou – ornou půdu. Hlavní využití je pro zařízení, činnosti a děje související s intenzivním hospodařením na zemědělské půdě. Přípustná je stavba přístřešků pro zemědělství, myslivost, například pro zvěř a chovná zvířata, seníky a podobně. Přístup na pozemek je zajištěn po místní obecní cestě. Jedná se o klidné, slunné místo v žádané lokalitě. Vhodné i jako investice do budoucna. V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

550 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.