Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Hlavní město Praha:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²
šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Prodej specifických typu nemovitostí Praha 8

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej garážového stání 18 m2 Wiesenthalova, Praha Řeporyje Prodej garážového stání 18 m2 Wiesenthalova, Praha Řeporyje Prodej garážového stání 18 m2 Wiesenthalova, Praha Řeporyje Prodej garážového stání 18 m2 Wiesenthalova, Praha Řeporyje

Prodej garážového stání 18 m2 Wiesenthalova, Praha Řeporyje

Užitná plocha:18 m2

Parkování v Praze. Když se řeknou tyto 3 slova, všem stojí hrůzou chlupy na rukou. Co to vyřešit jednou pro vždy svým vlastním parkovacím stáním? Vjezd do podzemním garáží je dálkově ovládán a chráněn rolovacími vraty. Dvě minuty pěšky je zastávka Slatinová, kde stačí naskočit na autobus, který vás odveze přímo na metro Luka (trasa B), odkud jste za necelých 20 minut v samotném centru města. Také se vám líbí tato představa? Mít auto v chráněném prostoru a jistotu, že vždy zaparkujete? Výborně! Není dále na co čekat. Zavolejte mi a domluvíme si společnou prohlídku. Těší se na Vás, vaše makléřka Tereza Mazánková.

Více informací

499 000 Kč

Prodej garážového stání 16 m2 Wiesenthalova, Praha Řeporyje Prodej garážového stání 16 m2 Wiesenthalova, Praha Řeporyje Prodej garážového stání 16 m2 Wiesenthalova, Praha Řeporyje Prodej garážového stání 16 m2 Wiesenthalova, Praha Řeporyje

Prodej garážového stání 16 m2 Wiesenthalova, Praha Řeporyje

Užitná plocha:16 m2

Parkování v Praze. Všichni moc dobře víme, že tohle je občas velký problém. Mám pro vás řešení. Rozhodla jsem se vám nabídnout parkovací stání, odkud to máte všude kousek. Dvě minuty pěšky je zastávka Slatinová, kde stačí naskočit na autobus směr metro Luka (trasa B) a odsud jste za necelých 20 minut v samotném centru města. O svého čtyřkolého miláčka se nemusíte bát. Při vjezdu do garáží stačí zmáčknout tlačítko na ovladači a ukrýt ho za rolovací vrata. Také se vám líbí tato představa? Mít jistotu, že vždy zaparkujete, a zároveň máte auto schované před přírodními živly? Výborně! Máme před sebou poslední krok. Zvedněte telefon a domluvte si se mnou prohlídku. Už teď se na vás těším, vaše makléřka, Tereza Mazánková.

Více informací

499 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.