Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Hlavní město Praha:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²
šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STAV OBJEKTU:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Je nám líto, ale v tuto chvíli nenabízíme žádnou nemovitost v této lokalitě. Můžete si však prohlédnout naši nabídku nemovitostí v blízkém okolí.

Prodej komerčních prostor Praha 9

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha

Prodej obchodního prostoru 220 m2 náměstí Bratří Jandusů, Praha

Užitná plocha:220 m2

Dovolte mi, abych vám tímto představil nabídku prodeje atraktivního komerčního obchodního prostoru. Jedná se o nově vybudovanou komerční jednotku v přízemí novostavby bytového domu v centru městské části Uhříněves na Náměstí Bratří Jandusů na Praze 22. Dle kolaudačního souhlasu Městské části Prahy 22 slouží jako obchod s nepotravinářským sortimentem. V současné době je tento prostor využíván částečně pro prodej kancelářských potřeb a částečně jako copy centrum. Při realizaci obchodního prostoru bylo dbáno na kvalitní materiály, funkčnost, estetiku a použití moderních technologií. Prostory jsou velmi pěkné, plně funkční a bez dalších investic. Velký potenciál tohoto obchodního prostoru spočívá v možnosti rozdělení na tři samostatné jednotky se zázemím (viz půdorys v prezentaci) a využít tak nabízený prostor na maximum. Po této stránce je vše připraveno, protože tato varianta byla uvažována již při samotné výstavbě. Vzhledem k variabilitě nabízeného prostoru lze zde zrealizovat nepřeberné množství nápadů. V rámci jednoho objektu můžete mít například samostatné oddělené prostory pro kadeřnictví, kosmetický salon a prodejnu kosmetického zboží či jiné podnikání dle vašich představ a přání. Prostory disponují cca 220 m2 z čehož připadá cca 190 m2 na „otevřený prostor“ prodejny a copy centra a 30 m2 v podobě zázemí. Zázemí tvoří sklad, úklidová místnost, kuchyňka a tři samostatné toalety s předsíňkou ve které je malé umyvadlo. Nad rámec této plochy je v zadní části vybudováno podium o rozloze cca 11 m2, které můžete využít pro případné schůzky s obchodními pantery, zákazníky či pouze na odpočinek s dobrou kávou. Hlavní benefity a důvodů proč uvažovat nad koupí tohoto komerčního prostoru je hned několik... - možnost komerční jednotku rozdělit na tři samostatné jednotky - klimatizace s přípravou na rozdělení pro tři obchodní jednotky - elektrický rozvod s přípravou na rozdělení pro tři obchodní jednotky - centrální plynové topení pomocí plynové kotelny – vytápění formou podlahového topení - možnost vytápění doinstalovaným systémem tepelných čerpadel–používá se také na chlazení - datové rozvody – optické kabely - vodovod - kanalizace - možnost dvou parkovacích stání – v řešení - bezbariérový přístup Uhříněves na jihovýchodním okraji Prahy je v současné době jednou z nejvíce se rozvíjejících oblastí hlavního města a patří k velmi vyhledávaným lokalitám nejen pro bydlení ale i společnosti, které se chtějí realizovat v komerčním sektoru. Navíc, Uhříněves disponuje skvělou dopravní dostupností do centra i ven z města. Pokud vás nabídka zaujala a máte zájem o více informací, neváhejte se na mě obrátit. Budu se na vás těšit… Společnost Fincentrum a Swiss Life Select, a.s. Vám nabízí možnost vypracování financování na míru dle Vašich požadavků a možností.

Více informací

20 900 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.