Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Ústecký kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Ústí nad Labem

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 300 m2, Telnice Prodej rodinného domu 300 m2, Telnice Prodej rodinného domu 300 m2, Telnice Prodej rodinného domu 300 m2, Telnice Prodej rodinného domu 300 m2, Telnice Prodej rodinného domu 300 m2, Telnice Prodej rodinného domu 300 m2, Telnice Prodej rodinného domu 300 m2, Telnice Prodej rodinného domu 300 m2, Telnice Prodej rodinného domu 300 m2, Telnice Prodej rodinného domu 300 m2, Telnice Prodej rodinného domu 300 m2, Telnice Prodej rodinného domu 300 m2, Telnice Prodej rodinného domu 300 m2, Telnice Prodej rodinného domu 300 m2, Telnice Prodej rodinného domu 300 m2, Telnice

Prodej rodinného domu 300 m2, Telnice

Užitná plocha:300 m2 Pokojů: 5 a více

Pokud hledáte ideální místo k bydlení, pak jsou právě pro Vás určeny tyto řádky. Rodinný dům, který Vám chci představit se nachází v obci Telnice a svou velikostí nabízí bydlení nejen pro velkou rodinu. Dům je udržován a průběžně renovován. V přízemí domu se nachází bytová jednotka o velikosti 2+1 s krbovými kamny. Tento byt je vhodný jako startovací byt pro páry, nebo mladou rodinu. Jeho přednosti maximálně využije i člověk, který má rád svůj klid a žije sám. Především pronájem tohoto bytu nabízí novému majiteli možnost získání financí pro splácení hypotéky. V přízemí domu je umístěná garáž k další bytové jednotce která se nachází v prvním patře domu. Dále se zde nachází technická místnost, kde je umístěn kotel. Tento byt o velikosti 5+1 má prostorné místnosti a celému bytu vévodí možnost posezení na terase kterou se dostanete z kuchyně. Tato terasa vybízí posezení nejen po dlouhém pracovním dni. Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti. V případě jakýchkoliv dotazů či zájmu o prohlídku, mne neváhejte kontaktovat ještě dnes.

Více informací

3 500 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Poptáváte prodej domů v Ústí nad Labem? U nás najdete širokou a pravidelně aktualizovanou nabídku nemovitostí. Bydlete podle vašich představ. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu. Kromě domů nabízíme i pozemky k prodeji.