Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Ústecký kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Ústí nad Labem

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem

Sleva

Prodej rodinného domu 240 m2 Králova výšina, Ústí nad Labem

Užitná plocha:240 m2 Pokojů: atypický

Exkluzivně nabízíme rodinný dům + volný stavební pozemek. Bydlení ve městě s velkou zahradou o rozloze 430 m2, se vzrostlým ořechem, nabízíme v části Ústí nad Labem - Králova výšina. Čtyřpatrový rodinný dům umožní pohodlné bydlení s velkou zahradou pro jednu rodinu. Nebo jeho dispoziční řešení nabízí v domě mít na každém patře samostatný byt - vznikne dům o čtyřech bytových jednotkách. Nad domem je tzv. proluka, kde by se mohl postavit další rodinný nebo bytový dům i s komerčními účely. Vyjádření od Magistrátu Ústí nad Labem máme k dispozici. Dům ani zahrada nemají žádná zatížení jako věcná břemena, zástavní smlouva nebo předkupní právo, tudíž prodej proběhne velmi rychle. V současnosti je ve 2.NP a 3.NP mezonetový byt po celkové nadčasové rekonstrukci, o dispozici 4+1 a pracovnou, v obývacím pokoji krbová kamna, dvě koupelny s WC umístěné každá na jednom patře. Zasklené balkony u kuchyně ve 2.NP a u pokoje ve 3.NP. Mezonetový byt se jednoduchým stavebním zásahem nechá rozdělit na dvě samostatné bytové jednotky s vlastním sociálním zařízením. V 1.NP byt o dispozici 2+1, z kuchyně bezbarierový přístup na terasu napojenou na zahradu. Byt před rekonstrukcí. V 1.PP sklepy a plynová kotelna a nádrže na ohřev vody pro každou současnou bytovou jednotku samostatně. I tady byl v minulosti byt, který by se mohl znovu zrekonstruovat k užívání. Předmětem prodeje je i 1/2 garáže na dvě auta, sousedící s rodinným domem. Dům napojen na vodovod, kanalizaci, plyn a elektriku, byl napojen i na systém Security. Příjezdová cesta asfaltová. Pokud vás zaujala nabídka a hledáte nemovitost, zavolejte a domluvte si prohlídku. Financování je možné i hypotékou a s řešením mohou pomoci naši finanční poradci, kteří umí zajistit i v této těžké době velmi výhodné financování . V případě více zájemců o nemovitost, si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

11 800 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Poptáváte prodej domů v Ústí nad Labem? U nás najdete širokou a pravidelně aktualizovanou nabídku nemovitostí. Bydlete podle vašich představ. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu. Kromě domů nabízíme i pozemky k prodeji.