Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Ústecký kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Louny, v okolí 25km

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany

Sleva

Prodej rodinného domu 105 m2, Chlumčany

Užitná plocha:105 m2 Pokojů: 4

Na samém okraji vesnice najdete pouhé čtyři domky v řadě, a jeden z nich právě nyní může být váš. Domek je na okraji obce, odkud máte co by kamenem dohodil do vesnice, na autobus, na vlak a ještě blíž pak do přírody, která je v okolí Loun nádherná. Do Loun je to opravdu kousek, pan majitel říká, že autobus ke škole jede ani ne deset minut. Dům samotný leží uprostřed pozemku, kdy vpředu máte krásnou zahrádku, na které můžete pěstovat cokoliv, půda je tu ideální. Pokud ale toužíte po klidu a soukromí, na opačné straně domu je vybudované venkovní sezení s grilem a pergolou. Tady má člověk pocit, že okolní svět snad ani neexistuje. V domě jsou dvě ložnice, obývací pokoj, kuchyně a koupelna. Dům má rozlehlý půdní prostor, kde lze vybudovat další obytné prostory, klidně celou bytovou jednotku. Odpady jsou v této chvíli řešeny septikem, ale obec dodá na obecní náklady novou čističku, protože objekt není možné napojit na obecní kanalizaci. V Chlumčanech najdete téměř kompletní občanskou vybavenost, mateřskou školu, hřiště, dětské hřiště, sokolovnu, obchod se základními potřebami. Na základní školu pak děti jezdí do Loun. Náklady na energie jsou v současné době 3 600 korun. Kdybyste chtěli dům vidět, ráda Vám jej ukážu, stačí zavolat. A moje kolegyně finanční poradkyně vám pomůže zajistit financování, pokud budete potřebovat. Ještě musím upozornit, že v případě více zájemců o nemovitost si majitel vyhrazuje právo prodat nemovitost zájemci s nejvyšší nabídkou.

Více informací

3 800 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Poptáváte prodej domů v Lounech? U nás najdete širokou a pravidelně aktualizovanou nabídku prodeje domů v Ústeckém kraji. Bydlete podle svých představ. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu. U nás naleznete i pozemky k prodeji.