Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Liberecký kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Česká Lípa

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany Prodej rodinného domu 110 m2, Holany

Sleva

Prodej rodinného domu 110 m2, Holany

Užitná plocha:110 m2 Pokojů: 3

MOŽNOST PŘEVEDENÍ HYPOTÉKY S ÚROKOVOU SAZBOU 2,39% (po splnění podmínek banky) Hledáte klidné a slunečné místo v blízkosti přírody? Mám pro Vás velmi zajímavou nemovitost. Jedná se o rozestavěný rodinný dům v městysu Holany, který leží 9 km od České Lípy v nádherné krajině Máchova kraje. Dům v přízemí po vstupu ze zádveří disponuje prostorným obývacím pokojem s kuchyní a terasovými dveřmi do zahrady o celkové výměře 970 m2. V přízemí domu naleznete dále technickou místnost, koupelnu a prakticky řešenou pracovnu v prostoru za schody. V patře je dispozice připravena pro dva pokoje, z nichž jeden je momentálně řešen jako otevřený a volně přechází do otevřeného prostoru kolem schodů. Zde naleznete také další koupelnu. Mezi otevřeným prostorem lze vybudovat příčku, tak aby vznikl i druhý pokoj zavřený, tím získáte další prostor pro pracovnu nebo například šatnu. Po celém domě se pracovalo se dřevem a je hlavní dominantou v obou podlažích, přiznané stropní trámy, obložení, krov a příčky v patře. Dokonalou atmosféru navodí krbová kamna v obývacím pokoji. Dům je napojen na vodovod, kanalizaci a elektřinu. Na Vás je dotáhnout stavbu k dokonalosti a doladit do nejmenších detailů. V nabídce je použita vizualizace možného budoucího vzhledu a řešení. Pro více informací a domluvení prohlídky mě kontaktujte. Financování bude zajištěnou hypotečním specialistou. Na prohlídku se těší realitní makléř Milan Kaňkovský.

Více informací

6 540 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

U nás najdete pravidelně aktualizované nabídky prodeje domů v České Lípě. Bydlete podle svých představ a zvolte si pro život krásnou lokalitu v Libereckém kraji. Nejste ještě připraveni na koupi domu? V této lokalitě nabízíme i domy k pronájmu. Kromě domů nabízíme i pozemky k prodeji.