Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

Zajímavé
projekty

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Jihomoravský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Tišnov

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 90 m2 Tišnov Prodej rodinného domu 90 m2 Tišnov Prodej rodinného domu 90 m2 Tišnov Prodej rodinného domu 90 m2 Tišnov Prodej rodinného domu 90 m2 Tišnov Prodej rodinného domu 90 m2 Tišnov Prodej rodinného domu 90 m2 Tišnov Prodej rodinného domu 90 m2 Tišnov Prodej rodinného domu 90 m2 Tišnov Prodej rodinného domu 90 m2 Tišnov Prodej rodinného domu 90 m2 Tišnov Prodej rodinného domu 90 m2 Tišnov Prodej rodinného domu 90 m2 Tišnov

Novinka

Prodej rodinného domu 90 m2 Tišnov

Užitná plocha:90 m2 Pokojů: 3

Prodej domku v Pejškově Nabízíme k prodeji domek v obci Pejškov – místní část Tišnova na okraji Vysočiny, 6,5 km od centra města. Obec je ukryta v malebné lesnaté krajině, v klidném prostředí. Dům má zastavěnou plochu 49 m2 a je umístěn na pozemku o rozloze 645 m2. V přízemí je obývací pokoj, kuchyň, koupelna se sprchovým koutem, toaleta a z předsíně vstup do nově zatepleného podkroví o dvou místnostech. V suterénu je garáž a sklep. Vytápění je řešeno kotlem na dřevo, který je umístěn ve sklepní části, stejně jako čerpadlo Darling, zajišťující rozvod vody z vlastní studny. Odpady jsou svedeny do jímky. Elektřina v objektu je 220 i 380 V. Dům prošel nedávno částečnou rekonstrukcí, z níž nejpodstatnější je zateplení podkroví. Na konci pozemku je ještě jedna zděná budova – chata o velikosti 1+1, rovněž se sítěmi, s WC a sprchovým koutem, kterou je možno vytápět, interiéry však nejsou stavebně dokončeny. Chata by mohla sloužit i k trvalému bydlení – majitel ji však používal jako pracovnu v kombinaci s dílnou. Pozemek slouží z větší části jako užitková zahrada s několika ovocnými stromy. Nemovitost je vhodná pro zájemce vyhledávající klidné prostředí. V inzerátu je uvedena Třída energetické náročnosti G, neboť prozatím není k dispozici Energetický štítek.

Více informací

Info o ceně u RK


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Prohlédněte si domy na prodej v lokalitě Tišnov . Pravidelně pro Vás aktualizujeme nabídky nemovitostí ze všech krajů. Nabízíme Vám také široký výběr bytů a pozemků k prodeji. Vyberte si nové bydlení dle svých představ a nastěhujte se do své nové nemovitosti co nejdříve.