Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

Zajímavé
projekty

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Jihomoravský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka POLOHA DOMU:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka POČET BYTŮ: od
do

šipka TYP DOMU:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka POČET POKOJŮ:

šipka OSTATNÍ:

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej domů Mikulov okres Břeclav

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov

Rezervace

Prodej rodinného domu 454 m2 Pod Platanem, Mikulov

Užitná plocha:454 m2 Pokojů: 5 a více

360° záběry - https://viewer.divein.studio/story/Y1i-mqp Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme k prodeji rodinný dům v blízkosti centra města s bezprostředním výhledem na Mikulovské dominanty – Zámek Mikulov i Svatý Kopeček. Dům nabízí dvě samostatné bytové jednotky, 4+1 a 3+1. Každá byt. jednotka má samostatné měřiče energií i vlastní plynový kotel. Dům je napojen na všechny IS. 1 bytová jednotka je v původním stavu a je určená k rekonstrukci. Dispozice: prostorná chodba, 4 pokoje, kuchyně s komorou, veranda, koupelna s vanou a samostatné WC. 2 bytová jednotka je udržovaná, je připravená k okamžitému nastěhování a nabízí 3 pokoje, kuchyni s komorou, koupelnu s vanou, prádelnu a samostatné WC. Půdní prostor je vhodný k vybudovaní další byt. jednotky, výška hřebene je dostačující. Velkou výhodou je i uzavřený dvůr, kde najdeme dostatek místa k parkování, garáž, kopánu studnu, terasu, kvelbený sklep, dvě udírny, stodolu, chlévy... Zastavěná plocha 454 m², celková plocha pozemku je 580 m². Neváhejte nás kontaktovat na prohlídku zajímavé investiční příležitosti, vhodné ke kombinaci bydlení s pronájmem, k vícegeneračnímu bydlení či investici. PENB bude zpracován v průběhu prodeje. Fincentrum Vám nabízí možnost vypracování nezávislého porovnání a tvorby hypotéky na míru dle Vašich požadavků a možností. Díky exkluzivním podmínkám u finančních institucí, perfektní znalosti trhu a kvalitnímu klientskému servisu se můžete spolehnout, že Vám doporučíme nejlepší financování Vaší nemovitosti a pomůžeme vyřídit veškeré náležitosti.

Více informací

Info o ceně u RK


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–1 z celkem 1 nalezených.

Sháníte prodej domu v lokalitě Mikulov okres Břeclav Tato lokalita má rozhodně co nabídnout, vyberte si příjemné bydlení podle vašich představ. U nás najdete pravidelně aktualizované nabídky nemovitostí k prodeji. Chtěli byste raději s koupí domu počkat? V této lokalitě nabízíme i pronájem domů.