Nabídka nemovitostí

šipka TYP:

šipka DRUH NEMOVITOSTI:

byty

BytyByty

domy

DomyDomy

pozemky

PozemkyPozemky

komerční

Komerční prostoryKomerční prostory

ostatní

OstatníOstatní

šipka PODKATEGORIE:

šipka LOKALITA:
(PONECHTE PRÁZDNÉ
PRO VŠECHNY LOKALITY)

šipka Plzeňský kraj:

šipka UPŘESNĚNÍ LOKALITY:

šipka HLEDAT V OKOLÍ:

nezadáno 0,5 km 1 km 5 km 10 km 25 km

šipka

ROZŠÍŘENÉ VYHLEDÁVÁNÍ

šipka STAVBA:

šipka UŽITNÁ PLOCHA: od  m²
do  m²

šipka STAV OBJEKTU:

šipka PATRO: od
do

šipka VLASTNICTVÍ:

šipka OSTATNÍ:

šipka CENA: od  Kč
do  Kč

šipka STÁŘÍ INZERÁTU:

bez omezení dnes posledních 7 dní posledních 30 dní


Prodej bytů Tachov

Přehled Seznam

ŘADIT OD:

Prodej bytu 2+1 58 m2 Fučíkova, Planá Prodej bytu 2+1 58 m2 Fučíkova, Planá Prodej bytu 2+1 58 m2 Fučíkova, Planá Prodej bytu 2+1 58 m2 Fučíkova, Planá Prodej bytu 2+1 58 m2 Fučíkova, Planá Prodej bytu 2+1 58 m2 Fučíkova, Planá Prodej bytu 2+1 58 m2 Fučíkova, Planá Prodej bytu 2+1 58 m2 Fučíkova, Planá Prodej bytu 2+1 58 m2 Fučíkova, Planá Prodej bytu 2+1 58 m2 Fučíkova, Planá

Rezervace

Prodej bytu 2+1 58 m2 Fučíkova, Planá

Užitná plocha: 58 m2 Číslo podlaží: 5

Nabízíme k prodeji hezký byt o dispozici 2+1, který se nachází v 5. podlaží panelového domu v Plané, Fučíkově ul. Jedná se o klidnou lokalitu s velmi dobrou dostupností do centra města (necelý kilometr), kde najdete potřebnou občanskou vybavenost. Vstupními dveřmi se dostaneme do prostorné předsíně, kde je momentálně vytvořen i jídelní kout, a která je volně propojena s kuchyní. Po pravé straně předsíně se nachází ložnice a vlevo druhý pokoj. Koupelna je spojená s toaletou a je přístupná ze zadní části kuchyně. K bytu náleží také sklepní kóje a k výhradnímu užívání lodžie v mezipatře. Byt prošel v roce 2013 rekonstrukcí, má nové rozvody elektřiny, vodu i odpady v plastu, osazena byla nová kuchyňská linka, položeny podlahy, předěláno bylo také bytové jádro a udělány nové omítky. Okna jsou osazená plastová a orientována jsou na východ. Vytápění bytu i ohřev vody jsou řešeny centrálně dálkově, samozřejmostí je zavedený internet. V bytě může po dohodě zůstat vybavení v ložnici, lednice, pračka a popř. i další zařízení. Byt je v osobním vlastnictví bez jakýchkoliv omezení vlastnického práva. Financování koupě prostřednictvím úvěru Vám pomůžeme zajistit za velmi výhodných podmínek. Velkou výhodou tohoto bydlení je lokalita v blízkosti přírody - lesů a rybníků. Město Planá založené původně na důležité obchodní cestě vedoucí z Čech do Norimberka leží v těsné blízkosti proslulých Mariánských Lázní a v současnosti má přes 5400 obyvatel. Okolní krajina se pyšní množstvím lákavých turistických cílů jako jsou Český a Slavkovský les, hrad Volfštejn, ale také nedaleké Bavorsko.

Více informací

1 650 000 Kč

Prodej bytu 2+1 53 m2 Jana Sladkého Koziny, Tachov Prodej bytu 2+1 53 m2 Jana Sladkého Koziny, Tachov Prodej bytu 2+1 53 m2 Jana Sladkého Koziny, Tachov Prodej bytu 2+1 53 m2 Jana Sladkého Koziny, Tachov Prodej bytu 2+1 53 m2 Jana Sladkého Koziny, Tachov Prodej bytu 2+1 53 m2 Jana Sladkého Koziny, Tachov Prodej bytu 2+1 53 m2 Jana Sladkého Koziny, Tachov Prodej bytu 2+1 53 m2 Jana Sladkého Koziny, Tachov Prodej bytu 2+1 53 m2 Jana Sladkého Koziny, Tachov Prodej bytu 2+1 53 m2 Jana Sladkého Koziny, Tachov Prodej bytu 2+1 53 m2 Jana Sladkého Koziny, Tachov

Rezervace

Prodej bytu 2+1 53 m2 Jana Sladkého Koziny, Tachov

Užitná plocha: 53 m2 Číslo podlaží: 2

Tento byt čeká na někoho, kdo by rád začal úplně od začátku a vytvořil v něm nové vzpomínky. Na někoho, kdo si ho předělá a zabydlí po svém a dodá mu to, co přesně potřebuje. Někoho, kdo v něm vytvoří teplo rodinného krbu, uvaří si v něm lahodnou večeři, koukne občas na TV a užije si večerní válení ve vaně, než zaleze do pelechu k partnerovi. Na někoho, kdo má chuť sledovat západ Slunce na balkóně a klidně na něm bude i pěstovat bylinky do polévky. Na někoho, jako jste přesně VY. Takže pokud hledáte klid, ale zároveň bydlení kousek od centra, neváhejte. Tato nabídka na vás už zítra nemusí čekat. Budu se těšit na prohlídce, vás makléř Petr Řeřicha.

Více informací

1 850 000 Kč


  • Nabídek na stránce:
  • Zobrazujeme výsledky 1–2 z celkem 2 nalezených.

Připravili jsme pro vás nejširší nabídku prodeje bytů v Tachově. Vyberte si bydlení podle vašich představ. U nás najdete pravidelně aktualizované nabídky.Chtěli byste s koupí bytu ještě počkat? V této lokalitě nabízíme i pronájmy bytů.