Fincentrum zařazeno mezi 10 nejlepších firem v Česku

Fincentrum zařazeno mezi 10 nejlepších firem v Česku

Společnost Fincentrum byla zařazena mezi „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH” pro rok 2015. Žebříček stovky nejlepších firem v České republice sestavuje každoročně pan-evropská společnost Comenius. V žebříčku se vedoucí finančně-poradenská společnost na českém a slovenském trhu umísťuje pravidelně od roku 2010.

 

„Zařazení Fincentra na 10. místo v žebříčku nejlepších firem České republiky je pro nás obrovským úspěchem. Fincentrum dokázalo stabilně růst i na stagnujícím trhu a masivně investuje do lidského kapitálu. Během patnácti let se stalo nepostradatelným partnerem pro distribuci finančních produktů a služeb většiny finančních institucí na českém a slovenském trhu,“ uvedl k ocenění Petr Stuchlík, předseda představenstva a generální ředitel společnosti Fincentrum.

Fincentrum oslavilo v dubnu 15 let od svého založení. Od roku 2000 dokázalo přicházet s novými myšlenkami a měnit trh finančního poradenství v ČR a na Slovensku. Díky zkušeným finančním poradcům, kvalitě a nezávislosti finančního poradenství atakuje Fincentrum pozici jedničky na českém trhu.

K 30. červnu 2015 dosáhla přední finančně-poradenská společnost na českém a slovenském trhu obrat 763 mil. korun, což představuje meziroční růst 12,1 %. Za celý rok 2015 očekává Fincentrum historicky rekordní obrat přesahující 1,5 miliardy korun.

Cílem soutěže „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH” je nalézt a ocenit české firmy, podniky a společnosti, které dosahují mimořádných výsledků. Systém vyhodnocení a stanovení pořadí „ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH” v maximální míře využívá konkrétní znalosti širokého okruhu vybraných odborníků. Nominace vycházejí z osobních znalostí a zkušeností z období posledních dvanácti měsíců, získaných jak při profesionální činnosti, tak i ze soukromých kontaktů s nejrůznějšími hospodářskými subjekty.

 

Ocenění ČESKÝCH 100 NEJLEPŠÍCH byla předána v pátek 27. listopadu 2015 ve Španělském sále Pražského hradu. Slavnostního ceremoniál se uskutečnil za účasti více než 700 významných hostů včetně prezidenta republiky, ministrů vlády Bohuslava Sobotky, náměstků ministrů, poslanců, senátorů a zahraničních velvyslanců.

Více informací o ocenění na www.comenius.cz.

oddělovač